Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Neoficiální web o seriálu Family Guy

Family Guy vs The Simpsons

              Family Guy vs The Simpsons

Family Guy je někdy odkazován jako ”Simpsonových zlé dvojče,” kvůli podobnostem mezi oběma seriály. Spisovatelé The Simpsons mají často  vtipy v seriále, protože cítí že Family Guy plaguje jejich vlastní seriál (například  ve Speciálním čarodějnickém díle , jeden z klonů Homera je Peter Griffin). Podobnosti mezi těmito dvěma velmi populárními animačními komediemi,si všimlo mnoho diváků. Peter Griffin je vnímán jak podobný Homerovi Simpsonovi protože oni oba jsou obézní, neschopné osoby, občas mají manželské problémy, a protože málo pomáhají v každodenním řízení domu.

Složení Griffinovic rodiny je téměř totožné s The Simpsons (bytˇ  jediné rozdíly a  to, dítě Griffinových  je muž zatímco dítě Simpsonových  je žena, Meg je starší než Chris zatímco Bart je starší než Lisa, a Stewie a Brian mohou oba mluvit zatímco Maggie a Spasitel nemohou). Marge a Lois oboum nikdo nepomáhá v domácnosti.

V dubnu 2006 interview s  AV klubem, Tvůrce The  Simpsons  Matt Groening řekne pro Macfarlanea: řekl mu “dobrý chlapec” kdo dělá “veliké dílo.”

V  The Simpsons v díle "Talián Bob" je zobrazený jako uprchlík obviněný z "Plagiarismo" (italsky plagiátorství).
Když jeden z italských policistů prohledá svazek amerických zločinců, Peter je ukazován jako jeden ze zločinců a jeho obraz je popsán “Plagiarismo.”. Stan Smith od American Dad  je  popsaný jako  “Plagiarismo di Plagiarismo.

Speciální čarodějnický díl - nepovedený klon Homera Simpsona,Peter Griffin

              http://www.manta-ray-productions.com/Blog/simpsons_familyguy01.jpg               

 

          V díle "Talián Bob" je obviněný z"Plagiarismo" (italsky plagiátorství).

                            http://www.crapfilter.net/images/Picture.jpg

 

http://llnw.image.cbslocal.com/2/2008/04/18/320x240/simpsons_vs_familyguy_320x240.jpg             http://images-cdn01.associatedcontent.com/image/A1323/132360/300_132360.jpg

 

 

                                                    http://i201.photobucket.com/albums/aa127/kingstevo_2007/untitled.jpg

 

Videa:

    
 
     
 

 

 

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek