Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Neoficiální web o seriálu Family Guy

Postavy
 Peter Griffin

Peter je irsko-americký katolík. Je obézní, neinteligentní chlapík, který jen kouká na TV, nebo sedí v hospodě se svými sousedy. Pracuje v továrně na hračky, rybaří. Jeho nejoblíbenější televizní pořady jsou Star Trek, Three's Company, Happy Days, The Brady Bunch , The Honeymooners, Coach a Joan of Arcadia. Má rád také hudbu a je fanoušek skupiny KISS.Je mu asi 40 let je ženatý a má tři děti.Když mu zrušili oblíbený seriál v TV- Gumble 2 Gumble,zavolal do charitativní organizace Grant-a-Dream a prohlásil Chrise za smrtelně nemocného(tumor-syfilis-itis-osis).Peterův vztah s tátou je velmi nejasný,protože jeho táta žije hlavně prací a Biblí a Peterovi se nevěnuje.Nakonec přiznal že ho má rád i když ne zrovna vhodnými slovy.  Zajímavost: Pro svého tátu ukradl Papamobil i s Papežem.
 
http://img.zoints.com/public/profile/1/0/0/1/8/8/3/1/main.gif


Lois Griffinová
Lois Griffinová se narodila do bohaté rodiny Pewterschmidt.Je žena, která se stará o domácnost,Stewieho a dává lekce na piáno.Je jí 40 let,vdala se za Petera a má s ním tři děti . Lois je protestantka a hlavně proto ji za to nemá rád Peterův otec.Ráda zpívá a umí karate.Díky tetě Marguerite poznala Petera,jelikož tam pracoval jako podavač ručníků a ona k tetě jezdila na víkendy.Když teta zemřela odkázala jí letní sídlo v Newportu - Cherrywood Manor.
http://optimusdirect.com/ebay/cameron/Lois_Griffin.jpg
 
 


  Chris Griffin
Chris chodí na střední školu Jamese Woodse.Je mu 13 let.Po svém otci Peterovi zdědil obezitu i mírnou mentalitu.Umí malovat jednou si jeho obraz,který namaloval tátovy Peterovi vybral slavný obchodník s uměním Antonio Monatti.Jeho největším nepřítelem je zlá opice v šatníku.Rád se každý týden kouká se svým tátou na seriál Gumble 2 Gumble.Když jim zrušili oblíbený seriál v TV- Gumble 2 Gumble,Peter zavolal do charitativní organizace Grant-a-Dream a prohlásil Chrise za smrtelně nemocného(tumor-syfilis-itis-osis). Ve škole zvlášt neviniká.
 

 

http://www.lifesizegreetings.com/shop/thumbnails/t_19720.jpg


Meg Griffinová
Chodí na střední školu Jamese Woodse.Téměř ji nikdo nemá rád.Je to teenagerka a podle všeho ne moc pěkná, nemá rada svoji postavu a je nespokojená se svojí váhou.Je jí 17 let.Nejčastěji ji můžete najít jak pláče nebo je smutná.Ono se jí toho moc není divit,protože vlastní rodina se jí za zády posmívá a čte si její deníček,ale rodina ji  má ráda svým způsobem.Je velmi chytrá a zkouší se dostat na vysokou školu Brown.Kdykoliv u ní přespí kamarádky tak ji rodiče nějak strapní.
 

 

http://tvmedia.ign.com/tv/image/article/837/837502/familyGuy2006_Meg_f_1196091871.jpg

Stewie Griffin

Stewie,jakmile unikl z matčiny dělohy usiloval jen o jedno a to ovládnout svět a zabít svoji matku Lois.Je mu 1 rok i když na svůj věk je genius,který sestrojil i stroj času.Jediný jeho opravdový přítel je medvěd Rupert.Pak má ještě přítele Briana mluvícího psa,který jediný mluvý se Stewiem jako rovný s rovným.Často si nadávají a všemožně popichují.Má velmi zvrácenou povahu a rád si čte z Bible.
 

 

http://z.about.com/d/animatedtv/1/0/J/K/familyGuy__Stewie_para_72.jpg


Brian Griffin


Brian je velmi inteligentní pes,umí chodit po dvou nohách a mluví.Samozřejmě nemůže zapřít i zvířecí geny a chová se jako normální pes.Je mu 7 let.Jeho nejlepší přítel je Peter a někdy Stewie.
Chodil i na universitu Brown,ale nedokončil poslední semester.Je závislý na cigaretách a martiny.Se Stewiem má vlasní humor,v kterém nechybí spousta urážek.
http://www.quizilla.com/user_images/D/Dragonman18/1122940279_StuffBrian.jpg

 
Glenn Quagmire
Glenn je leteckým kapitánem. Je velmi veselý,ale je sexuální maniak.Jeho vztahy na jednu noc (popř. na jeden den) mu nepřinesly žádnou přítelkyni. Je tedy jasné do koho se Glenn zakoukal,samozřejmě že do Lois,manželky svého nejlepšího přítele Petera.Někdy se vkrádá do domu Griffinových  a ukradne fotku Lois,také se sníží ke kradení z popelnice.Glenovi je jasné že z Lois nemůže žít a tak má ve skříni gumovou pannu na,které má všechny věci co kdy Lois ukradl.Poznávacím znamením Glenna je hláška „Giggity Giggity Goo!“  nebo  velký zájem o ženy,který hraničí se sexuálním harašením. Ale je to také dobrý přítel,který vždy rád pomůže.

http://i18.photobucket.com/albums/b150/fretsforlife/Quagmire.jpg


Joe Swanson


Josephovy je 40 let a pracuje jako policista.Bohužel při jedné akci kdy zachranoval na Vánoce dárky  před Grinchem spadl ze střechy domu a ochrnul.Nijak mu to v práci nepřekáží a dále pracuje jako policista.Ve Family Guy je  nejnovější postavou od dílu 1x05.Joe i přes své postižení výborně hraje baseball,to dokázal hlavně trofejema co má doma a díky tomu pomohl Peterovi v baseballovém utkání.Joe má manželku Bonnie a syna Kevina.S Peterem jsou dobří kamarádi.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/it/6/6b/Joe_Swanson.jpg


Cleveland Brown

Je mu 40 let.Vlastní lahůdky.Má (ex)manželku Lorettu a syna Clevelanda.Často si ho můžeme všimnout když chodí se svými přátely do Opilé Škeble.Často je vidět když prochází kolem Peterova domu.Jinak není víraznou  postavou ve Family Guy,ale je vždy kde je potřeba.

http://tastyburger.files.wordpress.com/2008/03/18203.jpgCarter Pewterschmidt

Carter je 70 letý multimilionář a otec Lois.Se svými přátely rád hraje karty.Carter nemá moc Petera rád,představoval si za svého zetě  nějakého milionáře jako je on sám.Jenom jednou se s Peterem spřátelil a to bylo kvůli kartám.Peter uměl výborně blafovat a vyhrál nad Carterovým přítelem,kterého ještě nikdo neporazil.Nakonec jejich přátelsttví zničil Brian,protože Carter měl fenu a no co se dá říci Brian se prostě neovládnul je to přece taky jenom pes.Pokud se to dá říci Carter má Lois rád,ale když ji jako malou unesli tak nechtěl zaplatit výkupné.Jinak je Carter jako všichni jeho kamarádi snob a nepokritě opovrhuje ostatními,kteří nejsou na stejné finanční úrovni jako o sám.

http://images.forbes.com/media/2007/12/11/fictional/pewterschmidt.jpgFrancis Griffin

Je 70 letý otec Petera Griffina.Pracoval jako dělník,když ho poslali do důchodu při svém proslovu všechny prohlásil za hříšníky a hodil po ně hodinkami.Petera ho bylo líto a tak se zeptal svého šéfa jestli by ho nevzal.Šéf souhlasil a Francise jmenoval jako předáka,jelikož  udělal všechnu práci za pět minut zatímco Peter za celou pracovní dobu.Francis je katolík a všude nosí svoji Bibli,dokonce Stewiemu z ní předčítal na dobrou noc.
Na své okolí je krutý(hlavně proto že Bibli bere velmi vážně) a dokonce i ke svému synovy Peterovi.

http://static.episode39.it/character/893.jpg  Adam West


Adam je  starosta Quahogu.Dá se říci že je ujetý nebo paranoidní.Myslí si že mu někdo krade vodu a tak neváhal a už investoval  150.000 dolarů danových poplatníků.Nanávidí novináře a zvláště ty co se sním snaží udělat rozhovor,je schopný udělat cokoliv aby se rozhovoru vyhnul.Jediná Meg s ním udělala rozhovor,protože když byl Adam na WC zapoměl si vzít toaletní papír a Meg ho začala vidírat jestli s ní udělá rozhovor dá mu toaletní papír .Je parně  homosexuál, vyspal se s Lukem Perrym,ale také chodil s Brianovou holkou a  Meg..Zajímavost: Adama Westa dabuje Adam West.
http://www.classictvquotes.com/images/gallery/adam-west-photo_200x137.jpg


Horác

Horác je majitelem hospody Opilá Škeble,kam chodí Peter a jeho kamarádi.Jednou hospodu prodal a koupil si ji Angličan,což se Peterovi nelíbilo,protože tam jezdili samí Angličani.O Horáci se toho moc neví, snad jenom když Peter oslepnul tak náhodou Horáce zachránil z hořící hospody.
http://www.planet-familyguy.com/pfg/images/characters/horace_tn.jpg
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek